Forum sojuszu FALUBAZ

Witaj na forum sojuszu FALUBAZ

Ogłoszenie

TO NIE JEST WAREZ!!!


#1 2007-11-24 15:11:18

Agigi14

Szczur lądowy

Zarejestrowany: 2007-09-08
Posty: 5
Punktów :   

Wojny z sojuszami

!!!Uwaga!!!
W związku z tym, że zostałem dyplomatą tyczą się sprawy paktów. Chciałem zapytać się całego sojuszu czy zgodzą się na moją propozycję:
- Dyplomata z sojuszu do którego napisze będzie miał czas na 3 dni żeby mi odpowiedzieć.
- Jeżeli mi nie odpowie w ciągu 3 dni Wywołamy wojne całemu sojuszowi aż do ich poddania się i przeproszenia za brak szacunku do falubazu
To tyle. Proszę o odpowiedź przede wszystkim mistrza, założyciela, prawej ręki i wszystkich co mają rangę s

Offline

 

#2 2007-11-24 17:25:31

Ziezie

Komandor floty

Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 45
Punktów :   

Re: Wojny z sojuszami

Raczej to byłoby nie zbyt rozsądne posunięcie. Wiadomo że zakładając z jakimś sojuszem pakt, nie chcemy mieć z nimi wojny. Gdyby była sytuacja, żebyśmy prosili o pakt jakiś silniejszy sojusz niż nasz i gdyby nie odpowiedzieli to nie wywołamy z nimi wojny bo jesteśmy z góry skazani za porażkę. Takie jest moje zdanie.

EDIT:
Wypowiedź jedrzejak93:
"Jak dla mnie możemy wywołać jakąś wojnę ale trzeba by było min 2 tygodnie wcześniej to zaproponować"

No nie wiem. Trudny jest żywot konfliktowego sojuszu . Na razie lepiej wstrzymać się z tym do czasu, aż nasz sojusz będzie silniejszy. Aktualnie jesteśmy na 125 miejscu, więc Falubaz jest nie najwyższych lotów.

Offline

 

#3 2007-11-24 19:09:59

jedrzejak93

Chorąży

Zarejestrowany: 2007-09-14
Posty: 42
Punktów :   

Re: Wojny z sojuszami

myślę, że chyba nie

Offline

 

#4 2007-11-25 12:09:46

karlos

Chorąży

Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 45
Punktów :   

Re: Wojny z sojuszami

ja zaproponowalem pakt g o u ex i nie odpisali i co wywolamy i wojne jak jedna kasia tomka rozwalila by nas wszystkich sama???????? moim zdaniem to jest glupi pomysl!!

ps.tak mozemy robic ze slabszymi sojuszami jak nas denerwuja

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl